X

SZANOWNI PAŃSTWO

W związku z wejściem w życie od 25 maja br. rozporządzenia RODO, dokonaliśmy zmiany naszej polityki prywatności.

Kliknij TUTAJ aby zapoznać się z naszą nową polityką prywatności.

O nas

Energo Biznes to zespół profesjonalistów, których misją jest ułatwienie klientom otrzymania najlepszych warunków zakupu energii elektrycznej. Zajmujemy się reprezentacją w negocjacjach ze spółkami obrotu zajmującymi się sprzedażą . Gwarantujemy pełne doradztwo i partnerskie wsparcie na każdym etapie współpracy. Wykorzystując doświadczenie zdobyte w branży energetycznej, pragniemy zaoferować naszym klientom wolność wyboru najlepszej na rynku oferty, komfort przekazania procesu negocjacji odpowiedzialnym fachowcom oraz bezpieczeństwo podpisania umowy z rzetelnym partnerem, tylko na korzystnych dla klienta warunkach.

Energo Biznes nie pełni funkcji sprzedawcy energii. Nie jesteśmy również pośrednikiem spółek obrotu, dlatego w naszym interesie nie leży zarobek sprzedawcy, a wręcz przeciwnie – korzyść klienta. Stoimy po tej samej stronie. Znając realia rynkowe wykorzystujemy nasze doświadczenie i wiedzę, aby uchronić klienta przed wyborem niekorzystnej oferty.

Energo Biznes zajmuje się dostarczeniem najkorzystniejszej oferty od rzetelnego, godnego zaufania sprzedawcy. Twoja korzyść i bezpieczeństwo są naszym nadrzędnym celem, dlatego ośmielamy się prosić o Twoje zaufanie. Pozwól nam udowodnić , że na nie zasługujemy.

info

OFERUJEMY:

 • Bardzo niskie stawki za energię elektryczną i gaz ziemny
 • Optymalizacja kosztów zużycia energii:
  dopasowanie właściwej grupy taryfowej, zmiana mocy umownej – w celu obniżenia opłat dystrybucyjnych.
 • Pełen audyt dokumentacji:
  weryfikacja zapisów obowiązujących umów pod kątem możliwej zmiany sprzedawcy, analiza faktur za energię elektryczną w celu określenia profilu zużycia energii.
 • Przygotowanie postępowania przetargowego:
  stworzenie niezbędnej dokumentacji, wysłanie zapytań ofertowych do sprzedawców zgodnych z określonymi przez klienta warunkami, przeprowadzenie i rozstrzygnięcie konkursu ofert.
 • Negocjacje ze spółkami obrotu:
  określenie potrzeb i wymagań klienta, stały kontakt z przedstawicielami sprzedawców, analiza przedstawionych ofert z dbałością o interes klienta, doradztwo przy wyborze oferty, negocjacja korzystnych dla klienta warunków i zapisów w umowach.
 • Pomoc w finalizacji umowy:
  doprowadzenie do podpisania umowy na warunkach dogodnych dla klienta oraz zgodnych z przedstawioną ofertą, umówienie spotkania między stronami jednak bez ingerencji w ostateczny kształt umowy i jej realizację (Energo Biznes nie jest stroną umowy).
 • Pomoc prawną: pomoc dla Podmiotów borykających się z tzw. „złymi umowami” z dotychczasowymi dostawcami. Negocjowanie warunków rozwiązania umów. Likwidacja klauzul abuzywnych. Bezpieczne przeprowadzenie Klienta przez proces zmiany dostawcy.

Nasze usługi są darmowe dla naszych Klientów!
Działamy na rzecz dużych Klientów korporacyjnych, małych i średnich firm oraz Klientów indywidualnych.