X

SZANOWNI PAŃSTWO

W związku z wejściem w życie od 25 maja br. rozporządzenia RODO, dokonaliśmy zmiany naszej polityki prywatności.

Kliknij TUTAJ aby zapoznać się z naszą nową polityką prywatności.

Energetyczna Grupa Zakupowa

Energetyczna Grupa Zakupowa funkcjonuje w celu uzyskania najbardziej korzystnej oferty zakupu energii dla wszystkich jej członków. Podstawową korzyścią z udziału w grupie jest obniżenie przez spółkę obrotu energią marży przy zamówieniu znacznego wolumenu energii. Zwłaszcza w przypadku precyzyjnego określenia zapotrzebowania na energię i terminu zakupu, można zmniejszyć ryzyko zakupu po stronie sprzedawcy, co pozwala na skalkulowanie korzystnej ceny dla podmiotów zgromadzonych w grupie.

Dołącz do Energetycznej Grupy Zakupowej już teraz!

  • zyskaj reprezentację profesjonalnych doradców,
  • zaoszczędź swój czas, nie angażując się w poszukiwanie i analizę wielu ofert,
  • pozbądź się komplikacji, pozostawiając nam pełen audyt dokumentacji
  • zachowaj pieniądze - otrzymując najlepszą ofertę i podpisując korzystną umowę.

Jak pokazuje praktyka, odbiorcy działający w grupach zakupowych wielokrotnie zdolni byli uzyskać wysokie oszczędności. Dzięki przetargowi zorganizowanemu przez Miasto Poznań, grupie zakupowej udało się zaoszczędzić 4,2 mln zł w 2012 r. , w 2013 r. planowano zaś ponad 14 mln zł oszczędności. W ślad za Poznaniem poszedł Wrocław, w którym samorządowcy zapewnili roczne oszczędności na poziomie 3,4 mln złotych. Idąc za tym przykładem również stołeczni urzędnicy zorganizowali przetarg dla jednostek zarządzanych przez miasto. Warszawska Grupa Zakupowa według analiz miała zgromadzić pod swoimi auspicjami 705 podmiotów negocjujących jedną, wspólną cenę dla wolumenu ponad 130GWh.

Energetyczna Grupa Zakupowa jest projektem dedykowanym do małych i średnich, energochłonnych przedsiębiorstw z całej Polski. Dołączenie do Grupy jest bezpłatne – uczestnik podpisuje umowę, w której udziela pełnomocnictwa do reprezentacji przed spółkami obrotu. Jednocześnie uczestnik Grupy zachowuje pełną możliwość decyzji, nie jest zobowiązany do podpisania umowy dla wyłonionej najlepszej oferty.

 

JAK DZIAŁAMY?

Źródła:
http://energetyka.wnp.pl/poznanska-miejska-grupa-zakupowa-energii-zaoszczedzila-4-2-mln-zl,189170_1_0_0.html

http://www.poznan.pl/mim/main/grupa-zakupowa-2013r,p,26571,26798,26801.html

http://www.wroclaw.pl/grupa-zakupowa-kupuje-prad-dla-gminy

http://www.um.warszawa.pl/aktualnosci/warszawska-grupa-zakupowa-kupuje-energi-elektryczn